O nas

Firma Biur-Pol wita Państwa na swojej stronie. Jesteśmy dystrybutorem artykułów biurowych, środków czystości oraz materiałów dydaktycznych.

Nasza firma powstała w 1996 roku. Minione 20 lat to czas ciągłego rozwoju i dostosowywania się pod względem asortymentu oraz poziomu usług do bieżących potrzeb rynku.

Nasze początki to sklep papierniczy. Z czasem pojawiały się:

  • możliwość realizacji zamówień telefonicznych,
  • zamówień przysłanych za pomocą poczty elektronicznej.
  • opcja bezpośredniej dostawy do odbiorców

Wzrost sprzedaży i potrzeb skutkował powiększeniem powierzchni handlowej i w rezultacie przekształceniem sklepu w hurtownie papierniczą.

Wkrótce nasza hurtownia stała się konkurencyjna wobec innych tego typu firm. Dzięki temu uzyskaliśmy szansę na pozytywny efekt przetargów, w których braliśmy udział.

Od 2004 roku z dużym powodzeniem jesteśmy uczestnikami w postępowaniach o udzielenie zamówień przez Podmioty Sektora Finansów Publicznych prowadzonych zgodnie z zapisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Nasza firma była wykonawcą bardzo wielu postępowań organizowanych przez jednostki budżetowe oraz samorząd terytorialny, które wykonała starannie, bez żadnych zastrzeżeń.
Spośród organizatorów postępowań, którzy powierzyli naszej firmie realizację umów, należy wymienić choćby:

  • Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Ministerstwo Cyfryzacji i Administracji.

Mając na celu stały rozwój prowadzonej firmy oraz wzrost sprzedaży zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w przetargach obejmujących szeroko rozumiane materiały dydaktyczne, pomoce naukowe oraz doposażenie placówek oświatowych.

Zostaliśmy wybrani jako wykonawca w kilkudziesięciu postępowaniach organizowanych na podstawie projektów ze Środków Unii Europejskiej ze Środków Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wśród naszych klientów się szkoły i przedszkola znajdujące się na terenie całego kraju, a przedmiotem zamówienia była kompleksowa dostawa sprzętu elektronicznego, pomocy szkolnych, zabawek, materiałów dydaktycznych, sprzętu sportowego, materiałów plastycznych oraz książek dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Jednym z naszych sukcesów była realizacja zamówienia powierzonego przez Miasto Stołeczne Warszawę polegającego na dostawie aż do 159 szkół materiałów obejmujących umowę. W naszej pracy najważniejszy jest Klient. Zatem staramy się sprostać wszystkim otrzymywanym zamówieniom jak również utrzymywać dobre relacje. Zapewniamy fachową pomoc i rzetelną informację. Staramy się ciągle pracować nad coraz lepsza jakością usług.